UK Tights – zeķbikšu un zeķu pasaule

Zeķes un zeķbikses daudzām daiļā dzimuma pārstāvēm ir tik ļoti mīļas, bet dažas ar tām pieslien zināmu romantiku, eleganci viņu gaumei un ikdienas stila kārtībai.

UK Tights sevi dēvē par pasaulē lielāko zeķu un zeķbikšu apģērbu interneta veikalu. To gan mēs negrasāmies pārbaudīt, bet acīmredzamais modeļu daudzveidīgums tiešām ir iespaidīgs.

Zeķbikses nepārspējamam šikam

Sadaļā atradīsiet mājojam vismaz trīsdesmit apakškategoriju un interesanti tas, ka tās sadalītas pēc pielietojuma, piemēram, Ziemassvētkiem, kāzām, dejošanai, ballītēm, skolai un pat vīriešiem.

Acīm ir grūti beigt izbaudīt dažādo rakstu pārpilnību. Piemēram, kāzām paredzētie modeļi izcelsies ar konservatīvāku un ieturētāku stilu, kamēr vistrakākās – ballītēm radītās ar izceltiem rakstiem un krāsu kombinācijām.

Ļoti lietderīgi, ka atrast varat arī grūtniecēm un lielo izmēru apģērbu valkātājām piemērotos izmērus un veidus. Tās kā atsevišķas sadaļas paver plašākas iespējas konkrētajam cilvēku lokam.

Vispopulārākie pārstāvētie zīmoli ir Pierre Mantoux, Stop and Stare, Tiffany Quinn, Jonathan Aston, Le Bourget, un desmitiem citu ražotāju.

Pusgarās zeķes universālai elegancei

Lai arī zeķes pārstāvētas ievērojami mazākā klāstā nekā zeķbikses, tomēr viss piedāvātais šķiet atlasīts ar labu gaumi un nevis vienkārši salikts tāpat vien.

Pieejamie stili ir tīkliņa, mežģīņu, vaļējas, pirkstainās, krāsainas un vēl daudzu citu glītu modeļu. Mums visburvīgākās šķita mežģīņu pusgarās zeķes, kas patiešām spēj piešķirt īpašu šarmu un noskaņu, un aizraus ar tajos savītajiem rakstiem.

Pārstāvēti tiek tādi zīmoli, kā Levante, Dreamgirl, Falke, Girarde, Giulia, Trasparenze. Ja kādam no jums šie nosaukumi neizsaka neko, droši izmēģiniet kaut ko priekš sevis jaunu, jo varbūt tieši tas būs tā vērts!

Uk Tights un daudz vairāk nekā aprakstīts

Vēl ir sadaļas legingiem, veltīta atsevišķa sadaļa priekš lētajiem zīmoliem un vienmēr pastāvoša aktuāla izpārdošanas sadaļa.

Ja vēlaties dāvināt, bet nezināt, ko īsti – te ir jūsu iespēja iegūt dāvanu karti un ļaut apdāvinātajam pašam izvēlēties. Domājams, daudzas sievietes par to tikai un vienīgi priecāsies.

UK Tights dibināja 2005.gadā sieva ar vīru – Dawn un Jonathan, kuri personīgo nespēju atrast pieņemamu šāda tipa veikalu, nolēma dibināt paši savu.

Atstāt Komentāru