Rock My Vintage – neatkārtojami vintage apģērbi

Atgriešanās pagātnē pati par sevi ir unikāls notikums. Katrs gadu simts, pat desmits ap sevi apvij savu garšu, smaržu, gaumes izjūtu un veido tikai tam raksturīgās sajūtas. Rock My Vintage sieviešu apģērbu interneta veikals piedāvā vienkāršu un aizsniedzamu iespēju pieskarties labākajām 20.gs. vidus tradīcijām, visās dominējošajās stila noskaņās.

Kleitu valdzinājums no 20. līdz 70. gadiem

Viens klikšķis – un jūs esat 20.gadu kleitu stila sadaļā. Otrs – nokļūstat 30.gadu kleitu sadaļā, laikā, kad Rīga tika dēvēta par mazo Parīzi, un kultūras dzīve šajā vietā aumaļām kūsāja un mutuļoja. Šī laikmeta kleitas īpaši izceļas ar konservatīvu eleganci, stingrību izšūtajos rakstos un līnijās, vienlaikus saglabājot rezervētu pamanāmību.

Ja esat lasījuši par ārzemju žurnālistu pieredzēto modes gaumi Padomju Savienībā, neatradīsiet tajā nekā glaimojoša, – pelēcīgums, vienveidīgums un nekomfortabls praktiskums. Tajā visā vēl dzīvojās mūsu mammas, tēti un vecvecāki, kuriem nebija pat bildēs iespēju aplūkot dzīvi aiz robežām.

Nākošo desmitgadu modeļi atklāj to, par ko mūsu gadsimta senči varēja tikai sapņot! Daudz atklātākas, vaļējākas, brīvākas un to elementi iezīmē arī 21.gadsimta modes ēras tradīcijas.

Aksesuāri retro noskaņas uzburšanai

Aksesuāri pie drēbēm ir kā garšvielas ēdienam, jo ar tiem var piešķirt īpašu sajūtu uz kopējā silueta fona. Retro apģērbi – bantītes, cepures, jostas, šalles, cimdi, sprādzes, viss, kas ļauj sasniegt pagājušā gadsimta noskaņas pilnībā.

Interesanti, ka atsevišķi izstrādājumi darināti no vilnas, kā piemēram, galvassaites ar glītu tauriņu vai banti, bet noderēs tieši mūsu klimatiskajiem apstākļiem.

Aksesuārus varat kombinēt ar retro stila bižutēriju, auskariem, rokassprādzēm, galvassprādzēm, kas rādās kā radītas vismaz 50 gadus atpakaļ, tikai vien jaunas un spīdīgas.

Rock My Vintage – ceļojums laikā

Pagājušo laikemtu esamība mūsdienās ir retums pats par sevi un kopējā ārzemju interneta veikalu burzmā, ik pa laikam kaut kas pavīd savādāks. Retro un vintage apģērbi ir specifiska stila lietas, kas vienmēr apliecinās valkātāja labo gaumi.

Ja jūs meklējat zemāku cenu iespējas, aplūkojat izpārdošanas sadaļu un atceraties, ka piegāde tiek veikta arī uz Latviju, kas vidēji aizņem aptuveni 10 dienas.

Atstāt Komentāru