Par internetaveikali.com

Man ir divas lietas, ko teikt par savu mājaslapu – “ārzemju interneta veikali”: tā ir pavisam parasts interneta iepirkšanās vietņu apkopojums. Tā ir radīta tā, lai iedrošinātu, lai radītu priekšstatu, ka iepirkšanās ārzemju interneta veikalos ir droša, ērta, un galvenais – lētāka. Manuprāt, ietaupīšana joprojām ir ļoti labs iemesls pirkumu veikšanai.

  • Vidējais interneta veikalu apmeklētājs apmeklē vsmaz 3 komersantus, pirms izdara pirkumus;
  • 94% interneta veikalu pircēji meklē lētākās iespējas internetā
  • 1/3 daļa apmeklētāju iztērē vismaz 30 minūtes salīdzinot veikalus un preces, pirms izdara pirkumu

Otrā stāstāmā lieta ir tā, ka šī mājaslapa ir neparasts virtuālo iepirkšanās vietņu apkopojums. Tā ir radīta ar apziņu jau savā saknē, ka mājaslapai nav obligāti jānopelna naudu un nav noslogota ar uzbāzīgām reklāmām. Ja pat jūs neizdarīsiet pirkumus pieminētajos ārzemju interneta veikalos, kas potenciāli var atnest ieņēmumus, šī vietne turpinās pastāvēt priekš tā, lai iedrošinātu iepirkties virtuālajā vidē vispār.

Esmu klausījies dažādus attaisnojumus, kas ierobežo izvēles brīvību, un populārākais no tiem ir – man patīk preci aptaustīt, aplūkot dzīvē, pirms es to nopērku. Taču aptaustīt preci dzīvē ne vienmēr ir nepieciešams, piemēram, ja pērkat sīko elektrotehniku, kosmētiku, lai pārliecinātos par tās piemērotību. Tieši internetā pat par preču tehniskajām detaļām jūs uzzināsiet vairāk nekā ieraudzīsiet veikalā. Citādi varētu būt ar modes precēm, tādām, kā apavi un apģērbi. Kā pirkt apavus un apģērbus parastā veikalā jūs taču zināt? Atšķirība ir tikai tāda, ka, pērkot virtuālajā vidē, jums ir jāzina savus apģērbu izmērus. Vienkārši apskatieties tos uz saviem apģērbiem un izdariet izvēli!

Rūpes par jūsu iepirkšanās drošību

Kāpēc rūpes par drošību? Tamdēļ, ka iepirkšanās virtuālajā vidē ir ne mazāk pasargāta no ķibelēm, ja vien esat pietiekoši informēti par problēmu risinājumiem, savām tiesībām, iepērkaties uzticamās vietnēs un to visu esat gatavi pielietot praktiski. Te ir radīta pietiekoša informatīvā bāze, lai jūs justos pietiekoši ērti, atrodot atbildes uz visu nezināmo, kas mulsina un traucē izdarīt izvēli.

Noslēgumā

Lūdzu atceraties, ka vietne internetaveikali.com nav interneta veikals un te netiek nekas tirgots, pirks un pārdots. Es diemžēl pat pie labākās gribas nevaru garantēt visa izdošanos – tikai pastāstu par iespējām un patērētāju tiesību aizsardzības vadlīnijas, kuras jūs pasargā no ķibelēm, ja pareizi visu to ievērojat.