HUSH – apģērbu interneta veikals ar gaumi!

Skaistie un ļoti ērtie apģērbu modeļi no HUSH izceļas pārējo apģērbu interneta veikalu vidū. Kaut arī šūta sekojot modes tendencēm, rūpīgi pieslīpējot visnotaļ unikālo stilu, tomēr saglabā savu praktiskumu.

Zīmols HUSH radās 2003.gadā. Tā izveidotāja Mendija, pēc pašas vārdiem, radīja modeļus sēžot mājās pie virtuves galda un portatīvā datora. Tad vēl viņa iedomāties nespēja, ka šīm drēbēm būs plaši panākumi, bet pati vēlme izveidot komfortablu sieviešu apģērbu pārtaps par biznesu, kas nesīs peļņu.

HUSH noslēpums ir tajā, ka modeļi tiek īpaši orientēti priekš sievietēm, kuras seko modei, bet tajā pašā laikā nevēlās kļūt par modes ķīlniecēm. Tādas sievietes izskatās stilīgi un skaisti, bet nekaitējot savam komfortam un ikdienai. Šis ir galvenais apģērbu izstrādes kritērijs un tiek ņemts vērā vienmēr.

Izvēlamies stilīgas kleitas…

HUSH piedāvā plašu kleitu sortimentu: no mini līdz maksī. Gandrīz visas kleitas izceļas ar brīvu piegriezumu. Tādas kleitas neierobežo kustības, tāpat ideāli noslēpj auguma formas nepilnības un lieliski piestāvēs gan, ja vilksiet augstpapēžu kurpes, gan arī, ja valkāsiet ar ikdienišķākajiem apaviem.

HUSH veido kleitas priekš komfortablas atpūtas! Tajās jūtams vieglums, vieglums un nepiespiestība. Starp citu, katrā modelī ir sava atšķirība, kas kleitas veido īpašas.

Izvēlamies mīļāko topiņu, t-kreklu vai blūzi!

Maigas un nedaudz romantiskas, vienkāršas un lakoniskas, drosmīgas un nedaudz satriecošas – tāds piedāvājums HUSH kategorijā “augšdaļai”. Starp lielo dažādību – tirkīzu, rozā, zilo, sniegbalto un melno jūs noteikti atradīsiet savu, mīļāko krekliņu, kas pasvītros jūsu raksturu un dzīves toni.

Lielākā daļa t-kreklu, topiņu un blūzes tiek ražotas no dabīgiem materiāliem, tikai no vieglas kokvilnas, kas nodrošinās ar komfortu nēsāšanas laikā, jebkurā situācijā un jebkuros laika apstākļos. Tie lieliski izskatās komplektā ar džinsiem, īsiem šortiem, maksī vai mini svārkiem. Ļaujat sev būt atšķirīgai, nopērkot pārīti t-kreklu visai savai garderobei!

Izvēlamies bikses un šortus

Garderobe bez kāda pārīša džinsu modeļu būs nepilnīga, tāpēc HUSH nav neparūpējies par šo vēlmju piepildīšanu un nodrošina savus virtuālos plauktus ar plašu sortimentu ar šortiem, biksēm, ko jūs atradīsiet vienā un tajā pašā sadaļā. Tie ir universāli un piestāv tik pat kā jebkurai dzīves situācijai.

Bet priekš tām, kurām patīk vieglie audumi, iesakām šortus un bikses no kokvilnas. Te tie var būt vientoņa vai ar modernu apdruku, bez piegrieziena vai šaurāki – jebkurš modelis būs pienācīgs atrasties jūsu garderobē!

Ar ko vēl HUSH īpašs?

Pārdomāta navigācija. Var aplūkot visu jauno kolekciju, vai tikai atsevišķas sadaļas – kleitas, augšējos apģērbus, svārkus, kombinezonus. Jaunās kolekcijas drēbes izvietotas pašā mājaslapas sākumā, tāpat iespējams meklēt preces pēc krāsas, viena garuma, kas ievērojami atvieglina to meklēšanu.

Šķirošana pēc krāsām ir ļoti ērta, kad nepieciešams kombinēt dažādas drēbes. Mēs noteikti vēlamies izcelt, ka kombinēšana ir viena no būtiskākajām priekšrocībām. Ar savu izmēru tabulu, kas ir viegli pārskatāma un saprotama, lai arī it kā ataino izmērus pēc Apvienotās Karalistes standartiem.

Mazliet par piegādi 

Dažus pircējus varētu mulsināt pirkumi ārzemju interneta veikalos. Viņi baidās, ka netrāpīs ar pareizajiem izmēriem vai pirkums vienkārši nepienāks. Rekomendējam palasīt piegādes nosacījumus, kuros pieminēta visa nepieciešamā informācija priekš pircējiem ārpus Anglijas. HUSH piegādā līdz Latvijai, tamdēļ aicinām drosmīgi izvēlēties kvalitatīvas un stilīgas drēbes ne tikai priekš sevis, bet arī kā dāvanas priekš sev tuviem cilvēkiem.

Atstāt Komentāru