Evans piedāvā lielo izmēru apģērbus

Ne visiem cilvēkiem viņa auguma parametru dēļ ir iespēja ietilpt parasta lieluma drēbēs, dažreiz viņiem tās pat ir galvassāpes atrast sev piemērotas kleitas, džinsas, leguingus, pludmales apģērbus, svārkus un apavus. Evans piedāvā lielo izmēru apģērbus tieši šādiem gadījumiem tik plašā klāstā, ka ikviena dāma atradīs sev tīkamo priekš sava auguma proporcijām.

Kleitu cenas – iepriecinošas

No kleitu modeļu daudzveidības reibst galva, jo to ir vairāk nekā 200. Tās ir formāliem un neformāliem pasākumiem, ikdienas, raibas, vienkrāsainas, līnijām, bantītēm un bez bantītēm, dažādiem gadalaikiem. Patīkami, ka sev interesējošo modeli un stilu varat iegūt kreisajā pusē atķeksējot uz attiecīgā modeļa, kas aiztaupīs lieku laika kavēšanu meklējot no ievērojamā klāsta. Pēc Apvienotās Karalistes standartiem to izmēri svārstās no 14 – 28, bet pēc Eiropas standartiem – 42 – 56, tā kā radītas korpulentiem cilvēkiem!

Kurpju piedāvājums – galvu reibinošs

Rīgā ir daudz mazu veikaliņu, kuros arī galvu reibinošā daudzumā saliktas sieviešu kurpes un apavi, un izvēles netrūkst. Tomēr klāstā ar Evans plašumiem sacensties būs grūti. Te apavu un kurpju ir vairāki simti modeļu, tādiem gadījumiem, kā vasarai, svētkiem, rudenim un vieglai ziemai. Lielākoties modeļi ir graciozi un krāšņi, tamdēļ derēs valkāšanai kādā izejamā reizē, būs teju vai jāizrokas, lai atrastu kaut ko pavisam konservatīvu un neuzkrītošu.

Apakšveļa – vairāk nekā pietiekoši

Apakšveļai Evans ir atvēlēta īpaša vieta – tai veltīta vesela lappuse ar nepārspējamu piedāvājuma klāstu. Piedāvājums tik tiešām ir plašs – desmitiem modeļu katrai nepieciešamībai, no kuras ērti tikt caur apakšveļai speciālo izveidoto apakšlapu. Cenas ir demokrātiskas un dažādu maciņu iespējām.

Lielo izmēru ārzemju apģērbu interneta veikals piedāvā bezmaksas piegādi visiem pirkumiem Eiropas Savienībā, ja pirkums būs virs 75 eiro. Tā taču nav nemaz tik liela summa, lai sapirktu visu sev nepieciešamo. Tādi lielo izmēru apģērbi, kā apakšveļa, apavi, kurpes, kleitas, svārki, naktskrekli, legingi, reti pieejami tādā daudzveidībā, ka ikkatra sieviete spētu atrast meklēto. Vēl jo vairāk- Evans ir radījis plaši zināmais Dorothy Perkins, kas spējis pierādīt savu modes ķērienu Apvienotajā Karalistē daudz gadu garumā.

Atstāt Komentāru